تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

زندگی نامه کلیف بلزینسکی خالق بازی Gears of War

لیف بلزینسک Cliff Bleszinski، یک طراح آمریکایی بازی های ویدئویی، مدیر طراحی سابق بازی شرکت توسعه و بنیانگذار و رئیس فرآورده های کلید

لیف بلزینسک Cliff Bleszinski، یک طراح آمریکایی بازی های ویدئویی، مدیر طراحی سابق بازی شرکت توسعه و بنیانگذار و رئیس فرآورده های کلید

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
بیوگرافی و زندگینامه کلیف بلزینسکی طراح بازی‌های ویدئویی
خلاصه داستان :

کلیفورد مایکل (زاده 12 فوریه 1975)، ملقب به کلیف بلزینسکی CliffyB به انگلیسی Cliff Bleszinski، یک طراح آمریکایی بازی های ویدئویی، مدیر طراحی سابق بازی شرکت توسعه و بنیانگذار و رئیس فرآورده های کلیدی است مطمئنا بسیاری از شما کلیف بلزینسکی را به خوبی می‌شناسید زیرا او یکی از چهره‌های برتر و تاثیرگذار صنعت گیم به شمار می‌رود.

 

بیوگرافی و زندگینامه کلیف بلزینسکی طراح بازی‌های ویدئویی

 

 

بیوگرافی بزرگان صنعت بازی 

بیوگرافی و زندگینامه کلیف بلزینسکی طراح بازی‌های ویدئویی

 

مطمئنا بسیاری از شما کلیف بلزینسکی را به خوبی می‌شناسید زیرا او یکی از چهره‌های برتر و تاثیرگذار صنعت گیم به شمار می‌رود.

کلیفورد مایکل (زاده 12 فوریه 1975)، ملقب به کلیف بلزینسکی CliffyB به انگلیسی Cliff Bleszinski، یک طراح آمریکایی بازی های ویدئویی، مدیر طراحی سابق بازی شرکت توسعه و بنیانگذار و رئیس فرآورده های کلیدی است.  

کلیف بلزینسکی اولین بازی غیر تجاری خود را در سن 11 سالگی ساخت  همچنین اولین بازی تجاری خود را در سن 17 سالگی و در حالی که او یک دانش آموز دبیرستانی در لاورن، کالیفرنیا بود بازی ماجراجویی به نام Palace of Deceit: Dragon's Plight را خلق کرد و در سال 1991 او با ارسال یک کپی از این بازی به تیم سویینی (رئیس اپیک گیمز) او چنان تحت تاثیر کار کلیف بلزینسکی شد که تصمیم گرفت او را استخدام کند وی مدت ۲۰ سال در کنار تیم سویینی آثار مختلفی خلق کرد که از مهمترین آنها Gears of War است که با خلق اولین سری از این بازی در نوامبر سال 2006 که توسط اپیک گیمز ساخته‌شد و توسط مایکروسافت گیم استادیوز برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز منتشر شد به اوج شهرت رسید ولی کمپانی اپیک گیمز در سال ۲۰۱۳ امتیاز این سری را کاملا به مایکروسافت واگذار کرد. بخاطر مشکلات زیادی که کلیف بلزینسکی و راد فرگوسن با کمپانی اپیک «Epic» پیدا کردند، راه آن‌ها از هم جدا شد. راد فرگوسن به سمت ساخت Bioshock: Infinite و سپس Gears of War 4 رفت و در نهایت او پس از 20 سال در سوم اکتبر 2012 این شرکت را ترک گفت و استویو مستقل خود را تاسیس کرد.او پس از افتتاح استودیو به ساخت بازی LawBreakers مشغول شد.

کلیف بلزینسکی که بزرگترین مشوق او برای شروع کار بعنوان یک توسعه دهنده بازی های ویدئویی "شیگرو میاموتو" می داند در حال حاضر ارزش خالص کلیف بلزینسکی تا به امروز به مقدار 15 میلیون دلار برآورد شده است.او شهرت و ارزش خود را از طریق کار به عنوان یک توسعه دهنده و طراح بازی های ویدئویی است به دست آورده است.

 

 

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 1637

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان