تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر سالم بازی Shadowrun Returns | تی سی گیمز

دانلود ترینر بازی Shadowrun Returns Dragonfall , کد و رمزهای تقلب بازی Shadowrun Returns , دانلود ترینر جدید بازی Shadowrun Returns , چیت بازی ,

دانلود ترینر بازی Shadowrun Returns Dragonfall , کد و رمزهای تقلب بازی Shadowrun Returns , دانلود ترینر جدید بازی Shadowrun Returns , چیت بازی ,

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
ترینر بازی بازگشت سایه هدایتگر Shadowrun Returns 2013
خلاصه داستان :

در این پست تازه ترین ترینر بازی Shadowrun Returns که به تازگی منتشر شده است سایت تی سی گیمزاین ترینر را تقدیم شما کاربران عزیز میکند  پس برای آموزش و دانلود به پایین مطلب بروید و منتظر آپدیتهای جدید ما باشید.

 

 

ترینر بازی بازگشت سایه هدایتگر Shadowrun Returns

 

 انسان ها با جادو و ماشین ها روبرو خواهند شد! بازی در سال ۲۰۵۴ اتفاق می افتد. سحر و جادو به دنیا بازگشته و موجودات قدرتمند افسانه ها را بیدار کرده است. تکنولوژی با هوشیاری و گوشت مرده ها در هم آمیخته، گروه های غریبه در بین انسان ها جا خوش کرده اند و دسیسه های پشت پرده دنیا را خون کشیده است. شما در این بازی نقش یک Shadowrunner را دارید، یک آدم مزدور که در حوالی جامعه سکونت دارد. هر روز در تقویت مهارت های خود تمرین کرده و بر روی پای خود می ایستید. هر وقت از شما درخواست کمک شود، به تنهایی آن را انجام خواهید داد… به هر قیمتی که شده باشد!

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS:Windows XP SP3/Vista/Windows 7
Processor: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
Memory:2 GB RAM
Graphics:DirectX compatible 3D graphics card with at least 256MB of addressable memory
DirectX®:9.0
Hard Drive:2 GB HD space

 

 

  آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun : ترينر را اجرا کنيد و بدون اینکه ترینر را ببندیت بازی را اجرا کنید ، در حال بازی بروی F1 تا F5 کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کنند.

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید. 
نام فایل :
Shadowrun Returns Dragonfall v1.2.5 (+5 Trainer) MrAntiFun
سایز فایل :
 MB 3.80
رمز فایل :
www.tcgames.ir

       دانلود از پیکو فایل

 


 
نام فایل :
Shadowrun Returns v1.3 (+6 Trainer) MrAntiFun
سایز فایل :
3.73 MB
رمز فایل :
www.tcgames.rozfa.com

       دانلود از پیکو فایل

 


توضیحات / دانلود گزارش کد : 86

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان