تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر و رمزهای بازی Transformers Fall Of Cybertron

دانلود ترینر رایگان بازی ترانسفورمرز,رمزهای بازی Transformers Fall Of Cybertron,کدهای تقلب بازی Transformers Fall Of Cybertron,

دانلود ترینر رایگان بازی ترانسفورمرز,رمزهای بازی Transformers Fall Of Cybertron,کدهای تقلب بازی Transformers Fall Of Cybertron,

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی Transformers Fall Of Cybertron
خلاصه داستان :

درودبه کاربران تی سی گیمز ترینر سالم و معتبر بازی تبدیل شوندگان Transformers Fall Of Cybertron که توسط  Abolfazl.k برای ورژن v---- بازی منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید.

 

ترینر بازی Transformers Fall Of Cybertron

 


Transformers Fall Of Cybertron – استوديوي High Moon از اينکه War for Cybertron مشکلاتي داشت نمي ترسد و آن را اعتراف مي کند. آن ها به بازي اي که ساختند، افتخار مي کنند و در همين حين اشتباهات خود را شناخته اند. با Transformers: Fall of Cybertron آن ها سعي دارند تمام ضعف هاي پيشين را به نقاط قوتي براي بازي خود تبديل کنند. اين يعني تنوع بيشتر، دوربين بهتر و مهمات هاي گوناگون. به همين منظور، امسال در همايش D.I.C.E آن ها بازي خود را به نمايش گذاشتند. هيچ چيزي واژه تنوع را بهتر از تغيير حالت يک هليکوپتر به يک جت، بيان نمي کند. مرحله بازي را با Vortex پيگيري مي کنيم. مأموريت، حمله به يک پل بود که توسط Autobotها اشغال شده است.


 
سيستم مورد نياز بازي :
OS: Windows® XP/Vista/7
CPU: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz or AMD Phenom X3 8750
RAM: 2 GB system RAM
VGA: GeForce 8800 GT series with 512 MB RAM or ATI Radeon HD 4850 with 512 MB RAM
DX: DirectX 9.0c or DirectX 10
HDD: 10 GB Free Space

 

 

آموزش استفاده از ترينر  Abolfazl.k: ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روي کليد هاي 1 و 2 کليک کنيد در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

 آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun : ترينر را اجرا کنيد و بدون اینکه ترینر را ببندیت بازی را اجرا کنید ، در حال بازی بروی حروف F1 تا F5 در صفحه کیبورد کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کنند.

توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید.

 

 

 نام فايل :
Transformers Fall Of Cybertron (+2 Trainer) Abolfazl.k
سايز فايل :
MB 4.30
رمز فايل :
      www.tcgames.rozfa.com
دانلود DOWNLOAD

 

 

 نام فايل :
 Transformers Fall of Cybertron V10.06.2016 Trainer + 5 MrAntiFun
سايز فايل :
MB 4.40
رمز فايل : 
   www.tcgames.ir   

دانلود DOWNLOAD 

  

توضیحات / دانلود گزارش کد : 454

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان