تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر جدید بازی تروپیکو Tropico 5,رمزهای بازی Tropico 5

رمز افزایش پول برای بازی Tropico 5,دانلود ترینر سالم بازی Tropico 5,نقدو بررسی بازی Tropico 5,دانلود ترینر Tropico 5,دانلود بازی تروپیکو Tropico 5,ترینر بازی

رمز افزایش پول برای بازی Tropico 5,دانلود ترینر سالم بازی Tropico 5,نقدو بررسی بازی Tropico 5,دانلود ترینر Tropico 5,دانلود بازی تروپیکو Tropico 5,ترینر بازی

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی تروپیکو Tropico 5
خلاصه داستان :

کاربران تی سی گیمز TCGAMES سلام در این پست ترینر سالم بازی تروپیکو Tropico 5 که توسط گروه MrAntiFun منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید.

 

 

ترینر بازی تروپیکو Tropico 5

 

شما در اين بازي قرار است به يک جزيره دور افتاده فرا خوانده شويد ، اين بازي که يکي از محبوب ترين IP ها بوده و مورد تحسين بسياري از منتقدين قرار گرفته قصد دارد در نسخه جديد چالش هاي جديدي را براي گيمرها فراهم آورد که از جمله مي توان به مکانيزم پيشرفته تجارت ، بهبود بسيار عالي تحقيقات علمي  و براي اولين بار انجام بازي به صورت گروهي تا ? نفر اشاره داشت. روند و داستان بازي Tropico 5 به اين صورت است که در ابتدا شما کار خود را زماني که استعمارگري متداول بوده شروع ميکنيد و همينطور به پيش ميرويد ، در جنگ هاي جهاني پيروز ميشويد و سپس در جنگ سرد به عنوان يک ديکتاتور کشور خود را قدرت ميبخشيد و گسترش ميدهيد و بعد از آن اداره کشور خود را در قرن ?? و بعد از آن هم به عهده خواهيد داشت. مکانيک پيشرفته بازي, فن آوري و تحقيقات و اضافه شدن بخش مولتي پلير قسمتي از تغييرات به وجود آمده در اين نسخه است. شما در اين بازي به عنوان رئيس جمهور بايد به عمليات ساخت و ساز دست بزنيد و همه افراد خانوده تان که در جزيره زندگي مي کنند، به پست هاي مهم مانند مدير، يک حاکم و يا سفير به شما کمک کنند. شما بروي اين افراد سرمايه گذاري نماييد و به محض باز شدن صفات اين افراد به يک منبع توليد ثروت براي شما تبديل ميشوند.
.


 
حداقل سيستم مورد نياز:
OS: Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8
Processor: 2 GHz Dual Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 400 or higher, AMD Radeon HD 4000 or higher, Intel HD 4000 or higher
DirectX: Version 11
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
 
سيستم پيشنهادي:
OS: Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit)
Processor: 2.5 GHz Quad Core CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 500 or higher, AMD Radeon HD 5000 or higher
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 4 GB available space
 

 آموزش استفاده از ترينر  403156253 : ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي همزمان کليد هاي CTRL + F1  و CTRL + F2 را گرفته و کليک کنيد در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

کلید های میانبر و عملکرد:
CTRL + F1 پول نامحدود، پول باقی می ماند 999999
CTRL + F2 صد در صد میزان رضایت

 آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun : ترينر را اجرا کنيد و بدون اینکه ترینر را ببندیت بازی را اجرا کنید ، در حال بازی بروی F1 تا F11 کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کنند.

توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید.

 کانال تلگرام بخش عضویت در کانال +آموزش با عضویت در کانال تلگرام TCGAMES | دریافت جدیدترین اخبار بازی،تریلر،ترینر،کرک و پوستر بازیها را در گوشی خود داشته باشید 

  نام فايل :
Tropico 5 (+2 Trainer) 403156253
سايز فايل :
MB 3.47
رمز فايل :
      www.tcgames.rozfa.com
دانلود DOWNLOAD 

 


 

 نام فايل :
Tropico 5 V1.04 Trainer +4 MrAntiFun
سايز فايل :
MB 4
رمز فايل : 
   www.tcgames.ir   

دانلود DOWNLOAD 

 


 

 نام فايل :
Tropico 5 V1.08 Trainer +4 MrAntiFun
سايز فايل :
MB 4
رمز فايل : 
   www.tcgames.ir   

دانلود DOWNLOAD 


توضیحات / دانلود گزارش کد : 471

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان