تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر بازی سایلنت هیل Silent Hill 3

دورود دوستان، امروز در این پست ترینر بازی سایلنت هیل Silent Hill 3 که توسط گروه MrAntiFun با ورژن V1.0 منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم پس برای آموزش و دانلود ب

دورود دوستان، امروز در این پست ترینر بازی سایلنت هیل Silent Hill 3 که توسط گروه MrAntiFun با ورژن V1.0 منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم پس برای آموزش و دانلود ب

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی سایلنت هیل Silent Hill 3
خلاصه داستان :

دورود دوستان، امروز در این پست ترینر بازی سایلنت هیل Silent Hill 3 که توسط گروه MrAntiFun با ورژن V1.0 منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم پس برای آموزش و دانلود به پایین مطلب بروید و منتظر آپدیتهای جدید ما باشید.

 

 

ترینر بازی سایلنت هیل Silent Hill 3

 

 بازی Silent Hill 3 بسیار ترسناک تر از گذشته دنبال خواهد شد و شخصیت اصلی بازی بر خلاف نسخه های قبلی یک دختر بچه خواهد بود . Silent Hill 3 داستان مردمی ابله را بیان میکند که عضو فرقه و مذهب خاصی هستند و برای احضار خدایشان ساموئل احتیاج به یک قربانی خاص دارند . آن قربانی باید فردی باشد که مادر او در این فرقه عضو بوده باشد و او کسی نیست جز شخصیت تحت کنترل شما !! همانطور که مشخص است داستان بازی بسیار قوی نوشته شده و نوید یک سایلنت هیل تمام عیار را میدهد. Silent Hill 3 با نورپردازیهای عالی و موسیقی بسیار قوی بازیبازها را به خوبی با حس ترس روبرو میکند و یکی از نکات بارز سایلنت هیل ۳ غیر قابل پیش بینی بودن آن است که در این نسخه به اوج خود رسیده و شما همراه با یک چراغ قوه به مکانهای تاریک و خطرناکی پا میگذارید که چراغ قوه نهایتا ۲ متر جلوتر از شما را روشن خواهد کرد و همین امر هیجان این نسخه را بسیار بالاتر از نسخه های قبل سایلنت هیل برده است . معماهای بازی وقتی درجه سختی را رئی سخت بگذارید بسیار پیچیده خواهند بود و و قت بسیاری از شما خواهد گرفت و بسیار جالب طراحی شده است .

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Silent Hill 3 :
OS: Windows 98/ME/2000/XP
Processor: 1 GHz
Memory: 256 MB
Hard Drive: 4.7 GB Free
Video Memory: 32 MB
Sound Card: Direct X 8 Compatible
Direct X: 8.1
Keyboard & Mouse
CD/DVD Rom Drive
Game Pad STRONGLY Recommended

 

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید. 

 نام فایل :
Silent Hill 3 v1.0.0.1 (+8 Trainer
سایز فایل :
619 KB
رمز فایل :
      www.tcgames.rozfa.com

دانلود از پیکو فایلنام فایل :
Silent Hill 3 (+6 Trainer
سایز فایل :
KB 12.4
رمز فایل :
      www.tcgames.rozfa.com

دانلود از پیکو فایل


توضیحات / دانلود گزارش کد : 156

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان