تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر بازی Risen 3 Titan Lords

در این پست براتون ترینر سالم بازي ریسن 3 تیتان لوردز Risen 3 Titan Lords که توسط گروه dEViATED و HoG برای ورژن v1.0 بازی منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم ب

در این پست براتون ترینر سالم بازي ریسن 3 تیتان لوردز Risen 3 Titan Lords که توسط گروه dEViATED و HoG برای ورژن v1.0 بازی منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم ب

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی Risen 3 Titan Lords
خلاصه داستان :

در این پست براتون ترینر سالم بازي ریسن 3 تیتان لوردز Risen 3 Titan Lords که توسط گروه dEViATED و HoG برای ورژن v1.0 بازی منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای دانلود و آموزش به قسمت ادامه مطلب بروید.

<a href=ترینر بازی Risen 3 Titan Lords" align=baseline src="https://rozup.ir/up/tcgames/Pictures/556Risen3TitanLords.jpg">


اين بازي در سبک بازي هاي نقش آفريني اکشن مي باشد که در ادامه نسخه دوم آن به وقوع مي پيوندد. در نسخه ي سوم اين بازي به حوادث مربوط به قرون وسطي که در قسمت اول اين بازي نقش بسته بود، دوباره خواهيم پرداخت و خبري از زنده کردن خاطرات نسخه دوم از لحاظ ساختار گرافيکي بازي وجود نخواهد داشت و تنها از موضوع نسخه دوم بهره مي بريم. شخصيت اصلي بازي که توسط خدايان يونان تحريم شده و خستگي نبردهاي تايتان را بر دوش دارد، حال دوباره مشکل جديدي براي آن از خاک رويانده مي شود. يک جنگجوي جوان از سايه ها به او حمله مي کند و روح او را مورد هجوم قرار مي دهد. حال ما مي خواهيم روح گمشده ي خود را پيدا کنيم. روحي که باعث شده است تمامي دنيا غرق در سياهي و مصيبت شود. براي کمک، ما بايد Mage را پيدا کنيم که به آن طوفان جزيره نيز گفته مي شود! حال اين Mage توسط نگهباناني افسانه اي مورد محافظت قرار دارد و در اين نسخه از بازي براي دستيابي به نيروي جادويي Mage به نبرد مي پردازيم.

 
حداقل سيستم مورد نياز:
OS: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Radeon HD 3850 or GeForce 9600 GT, VRAM 512MB
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
 
سيستم پيشنهادي:
OS: Windows 7 (64-bit), Windows 8 (64-bit)
Processor: Intel Core i5 at 2.5 GHz or better or AMD Phenom II x4 940 at 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850, VRAM 512MB
Hard Drive: 8 GB available space

 

آموزش استفاده از ترينر  dEViATED : ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روي F2 در صفحه کيبورد کليد کنيد تا ترینر فعال بشه و در آخر بر روي کليد هاي F1 تا F4 کليک کنيد در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

 

آموزش استفاده از ترينر HoG : ترينر را اجرا کنيد بر روي نوشته INFO کليد کنيد سپس در حال بازي بر روي اعداد  (براي مثال 1 تا 9) کليک کنيد در صورت صحيح وارد کردن رمزها فعل مي شوند.

 

توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينر ها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 


نام فايل :
Risen 3 Titan Lords (+7 Trainer) v1.0 HoG
سايز فايل :
MB 1.76
رمز فايل :
      www.tcgames.rozfa.com


دانلود از پيکو فايل


نام فايل :
Risen 3 Titan Lords (+16 Trainer) v1.0 dEViATED
سايز فايل :
164 KB
رمز فايل :
      www.tcgames.rozfa.com


دانلود از پيکو فايل


توضیحات / دانلود گزارش کد : 303

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان