تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر بازی Amnesia A Machine for Pigs (All Versions) +3 Trainer 3DMGAME

دورود بر کاربران تی سی گیمز امروز در این پست ترینر سالم بازی Amnesia A Machine for Pigs که توسط گروه 3DMGAME برای تمامی ورژن هاست منتشر شده را براتون آماده دانل

دورود بر کاربران تی سی گیمز امروز در این پست ترینر سالم بازی Amnesia A Machine for Pigs که توسط گروه 3DMGAME برای تمامی ورژن هاست منتشر شده را براتون آماده دانل

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی Amnesia A Machine for Pigs (All Versions) +3 Trainer 3DMGAME
خلاصه داستان :

دورود بر کاربران تی سی گیمز امروز در این پست ترینر سالم بازی Amnesia A Machine for Pigs که توسط گروه 3DMGAME برای تمامی ورژن هاست منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای دانلود و آموزش به قسمت ادامه مطلب بروید.

ترینر بازی Amnesia A Machine for Pigs

 

در ميان اتاق تاريک، صدايي را از پشت در شنيد. چيزي ديده نمي‌شد اما مي‌شد از صداي قدم‌ها فهميد موجودي غول پيکر بيرون در ايستاده است. از گوشه در بيرون را نگاه کرد و وحشت خيلي زود وجودش را فرا گرفت. به يکي از کمدهاي اتاق پناه برد اما صداي در کمد، هيولا را هوشيار کرده بود. او وارد اتاق شد و شروع به فرياد کرد: "مي‌دانم که همين اطراف پنهان شده‌اي، خودت را نشان بده!" و شروع به شکستن کمد‌ها و وسايل موجود در اتاق کرد و …!!! کساني که اين قصه را در Amnesia: The Dark Descent تجربه کرده‌اند به خوبي مي‌دانند چرا اين بازي عنوان ترسناک‌ترين بازي طول تاريخ بازي‌هاي ويدئويي را از آن خود کرده است. در Amnesia پنهان شدن، فرار کردن، حبس نفس و تحمل سکته‌هاي ناقص، تنها کاري بود که قهرمان بازي مي‌توانست انجام دهد. در واقع زماني که او از ترس بي‌هوش مي‌شد، بهترين اوقات را سپري مي‌کرد و بازيکن نفس تازه‌اي مي‌کشيد! بازي پر از نکات نامشخص است. وقايع بازي براي يک تاجر ثروتمند رخ مي‌دهد که به سفري طولاني به مکزيک رفته است. کابوس‌هاي وحشتناک او در مکزيک آغاز شده و اينک که به لندن بازگشته است، کابوس‌ها دست بردار او نيستند. اين وضعيت تا جايي پيش مي‌رود که موجودات ترسناک پيش رويش سبز مي‌شوند و اينک ديگر او نمي‌داند خواب است يا بيدار.


حداقل سيستم مورد نياز:
OS: Windows Vista
Processor: High-range Intel Core i3 / AMD A6 CPU or equivalent.
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Mid-range NVIDIA GeForce 200 / AMD Radeon HD 5000. Integrated Intel HD Graphics should work but is not supported; problems are generally solved with a driver update.
Hard Drive: 5 GB available space
 
سيستم پيشنهادي:
OS: Windows 7
Processor: High-range Intel Core i5 / AMD FX CPU or equivalent.
Memory: 4 GB RAM
Graphics: High-range NVIDIA GeForce 400 / AMD Radeon HD 6000. Integrated Intel HD Graphics should work but is not supported; problems are generally solved with a driver update.
Hard Drive: 5 GB available space

 

نمایی از ترینر بازی :

 

 


 

نام فايل :
Amnesia A Machine for Pigs (All Versions) +3 Trainer 3DMGAME
سايز فايل :
KB 373
رمز فايل :
      www.tcgames.rozfa.com


دانلود از پيکو فايل


توضیحات / دانلود گزارش کد : 221

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان