تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر بازی Falling Skies V1.00 Trainer +3 MrAntiFun

دورود بر کاربران تی سی گیمز در این پست براتون جدیدترین ترینر بازي سقوط از آسمان Falling Skies که توسط گروه MrAntiFun برای ورژن V1.00 بازی منتشر شده را براتون آم

دورود بر کاربران تی سی گیمز در این پست براتون جدیدترین ترینر بازي سقوط از آسمان Falling Skies که توسط گروه MrAntiFun برای ورژن V1.00 بازی منتشر شده را براتون آم

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی Falling Skies V1.00 Trainer +3 MrAntiFun
خلاصه داستان :

دورود بر کاربران تی سی گیمز در این پست براتون جدیدترین ترینر بازي سقوط از آسمان Falling Skies که توسط گروه MrAntiFun برای ورژن V1.00 بازی منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای دانلود و آموزش به قسمت ادامه مطلب بروید.

 

 

ترینر بازی Falling Skies V1.00 Trainer +3 MrAntiFun


بازي Falling Skies The Game بر اساس داستان مقابله قهرمانان با موجودات بيگانه و فضايي و سريالي با همين نام منتشر شده است. در نزاع براي زنده ماندن انسان شما در نقش قهرمانان بايستي با استفاده از تاکتيک هاي مبارزه و مديريت ميدان نبرد موجودات بيگانه را نابود کرده و بر آن ها پيروز شويد. در بازي ماموريت هاي جانبي فراواني وجود داشته تا بتوانيد به کسب منابع بپردازيد و اسلحه هاي جديدي براي ارتش خود درست کنيد. تمامي شخصيت هاي محوري و اصلي سريال در اين نسخه بازي نيز حضور دارند. در نقش آن ها در نبرد براي پيروزي انسانيت بر موجودات فضايي شرکت کنيد!
از امکانات برجسته اين بازي مي توان به دوربين ايزومتريک آن براي کنترل تيم و ارتش اشاره نمود. روند داستاني بازي نيز غير خطي بوده و آزادانه مي توانيد ماموريت ها را به هر شيوه اي که صلاح مي دانيد انجام دهيد. با تکيه بر برنامه ريزي تاکتيکي بايستي دشمنان را يکي پس از ديگري از پيش رو برداريد.


حداقل سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Falling Skies The Game :
OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Processor: ? GHz Dual Core
Memory: ? GB RAM
Graphics: GeForce 6800 or ATI Radeon x1950 or better, with 256 VRAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: ? GB available space

نمایی از ترینر بازی :

 

 

 

 آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun :  ترينر را اجرا کنيد و بدون اینکه ترینر را ببندیت بازی را اجرا کنید ، در حال بازی بروی F1 کلیک کنید تا ترینر فعال شود حال بروی F2 تا F9 در صفحه کیبورد کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کنند.

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید در صورت موجود نبودن ترینر با ورژن مورد نظرتون به ما اطلاع بدیت تا در اسرع وقت قرار بدیم.

 آموزش مشخص شدن ورژن بازیها + فیلم آموزش 

 

نام فايل : Falling Skies V1.00 Trainer +3 MrAntiFun

حجم فايل : KB 650 توضیحات : پی سی دانلود

رمز فايل : www.tcgames.rozfa.com

 دانلود DOWNLOAD

 

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 324

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان