تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

تمامی رمزهای بازی Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2

رمز افزایش پول و قدرت بازی Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2,

رمز افزایش پول و قدرت بازی Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2,

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2
خلاصه داستان :

در این پست 4 تا از بهترین ترینر های بازی Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2 که توسط گرو ههای معروف DEVIANCE و FATALERR تولید شده را آماده دانلود کردم برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید.

 

 

ترینر بازی Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2 

 


همگي با رمان حماسي J.R.R.tolkin با نام ارباب حلقه ها اشنا هستيم .رماني که از آن به عنوان يکي از برترين رمان هاي تاريخ ياد مي شود.سال 2004 بود که اولين شماره از بازي استراتژي LOTR: Battle For Middle Earth براي PCمنتشر شد و توانست با الهام گيري از فيلم ارباب حلقه بازي موفقي را خلق کند تا بازيکنان به گونه اي خود را بهتر از قبل در جنگ ها شرکت دهند. در سال 2006 بودکه دومين شماره از اين بازي با نام LOTR:BFME II عرضه شد اين شماره از بازي  مستقيما از کتاب الهام گرفته شده بود. شما در اين بازي با الف، دورف ها، گاندور همراه ميشويد و در اين بازي روهان حذف شده است و نيروي تاريکي گابلين ها موردو و آيزن گارد که گابلين به آن اضافه شده است و بيشتر بر روي الف ها و گابلين ها تمرکز کرده است و حلقه در دستان ارتش روشني است و ارتش تاريکي در قلعه اي تاريک جمع ميشوند تا دوران تاريکي رو بوجود بيارن و ارتش روشنايي در Rivendell جمع ميشوند تا دوباره در برابر نيروي تاريکي دفاع کرده و سپس با تمام قوا با آن ها وارد جنگ شوند.

 

 آموزش استفاده از ترينر  DEVIANCE : ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روي کليد F1 کليک کنيد تا ترینر فعال بشود حال بر روی حروف انگلیسی مانند F,W,E و...که در روی خود ترینر درج شده کلیک کنید در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

 آموزش استفاده از ترينر BEST GAMES :  ترينر را اجرا کنيد و بدون اینکه ترینر را ببندیت بازی را اجرا کنید ، در حال بازی بروی اعداد 1 تا 3 در صفحه کیبورد کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کنند.

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید در صورت موجود نبودن ترینر با ورژن مورد نظرتون به ما اطلاع بدیت تا در اسرع وقت قرار بدیم.

 آموزش مشخص شدن ورژن بازیها + فیلم آموزش 

 

نام فايل : Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2 v1.1 _v1.04

حجم فايل : KB 240

رمز فايل : www.tcgames.ir

 دانلود DOWNLOAD 

 

 

نام فايل : Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2 V1.0 (+3 Trainer) BEST GAMES

حجم فايل : KB 6

رمز فايل : www.tcgames.ir

 دانلود DOWNLOAD 

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 490

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان