تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر جدید بازی Saints Row The Third | تی سی گیمز

تمامی رمزهای بازی Saints Row The Third , کد تقلب بازی Saints Row The Third , علت اجرا نشدن بازی Saints Row The Third , ترینر جدید بازی , رمزهای تقلب بازی,

تمامی رمزهای بازی Saints Row The Third , کد تقلب بازی Saints Row The Third , علت اجرا نشدن بازی Saints Row The Third , ترینر جدید بازی , رمزهای تقلب بازی,

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی Saints Row The Third Steam Trainer +7 MrAntiFun
خلاصه داستان :

سلام دوستای خوبم در این پست براتون ترینر سالم بازي Saints Row The Third که توسط گروه MrAntiFun برای ورژن v1.0 بازی منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای دانلود و آموزش به قسمت ادامه مطلب بروید.

 

 

ترینر بازی Saints Row The Third Steam Trainer +7 MrAntiFun

 

 

نمايش زندگي در روياي آمريکايي از ديد خلاف کاران امّا اين بار نه خلاف کاراني که از گونه خلاف کاران IPـه Rockstar باشند بلکه خلاف کاراني با زندگي پادشاه گونه با داشتن قلمرويي تصنعي براي خود. Saints Row چندين سال است که تمامي تمرکز خود را صرف رقابت با GTA کرده است، به همين علّت هميشه عناويني متوسط، پيش پا افتاده و از ياد رفتني از اين سري شاهد بوده ايم. امّا اين بار، صرف نظر از اينکه صحبت هاي سازندگان را به مانند هميشه "هايپ" تلقّي کنيم، اين سري قرار است با يک جهش بزرگ مواجه شود. داستان بازي دنباله ايست بر پايان نسخه پيشين. پس از شکست دادن گروه گانگسترهاي Stilwater و کوتاه کردن دست گروه Ultor Corporation و از بين بردن نفوذ آنها، بازيباز و دار و دسته اش به سراغ دستبرد زدن به بانکي مي روند، با اين نقشه که پول ها را مستقيم از بانک با جت هاي پر سرعت خارج کنند؛ امّا اوضاع طبق نقشه و بر وفق مراد بازيباز پيش نرفته و زنگ خطر بانک به صدا در مي آيد، بازيباز و هم تيمي هايش دستگير شده و سالها در زندان سپري مي کنند. در زندان، اين گروه شکست خورده پي مي برند بانکي که براي دستبرد به آن خود را به زحمت انداخته اند، متعلّق به يکي از بزرگترين شبکه هاي تبه کاري بين المللي با نام Syndicate است، تحت هدايت Pillipe Loren. پس از خوراندن رشوه به پليس، Saintها از زندان بيرون آمده، اما چيزي نمي گذرد که رئيس اين گروه، Johnney Gat توسّط کارکنان Syndicate ربوده مي شود. آنها از Johnney خواستار امضاء کردن قراردادي تجاري هستند، آن هم در شرايط نا برابر و تحت فشار براي وي در جت اختصاصي Pillipe Loren. طي اين ملاقات، Loren از Johnney درخواست واگذاري دو منطقه از 3 منطقه تحت کنترل وي را مي کند، او نپذيرفته و درگيري به شليک هاي پياپي از سوي دو طرف ختم مي شود و طي رخدادي Johnney از جت به پايين پرتاب مي شود.


 
حداقل سيستم مورد نياز:
OS: Windows® XP
Processor: 2GHz Dual Core Processor (Intel® Core 2 Duo or AMD Athlon™ X2) or higher
Memory: 2GB System RAM or more
Graphics: 320MB Video RAM GPU w/ Shader Model 3.0 support. NVIDIA® GeForce® 8800 series or better. ATI Radeon™ HD3800 series or better
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 15GB
 
سيستم پيشنهادي:
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.8 GHz
Memory: 4 Gb
Hard Drive: 15 Gb free
Video Memory: 1 Gb
Video Card: nVidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850
 

نمایی از ترینر بازی :

 

آموزش استفاده از ترينر  MrAntiFun : ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روي کليد F1 کلیک کنید تا ترینر فعال بشود حال برروی کلیدهاي F1 تا F9 کليک کنيد در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

F1:Inf.Health
F2:Inf.Ammo
F3:No Reload
F4:Inf.Money
F5:Inf.Gadget
F6:Max Level
F7:No Over Heat

 

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید. 

 


نام فايل :
Saints Row The Third Steam Trainer +7 MrAntiFun
سايز فايل :
MB 3.87
رمز فايل :
      www.tcgames.rozfa.com

دانلود از پيکو فايل


توضیحات / دانلود گزارش کد : 329

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان