تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر جدید بازی The Fall of the Dungeon Guardians | تی سی گیمز

دانلود بازی کامپیوتر The Fall of the Dungeon Guardians,تمامی رمزهای بازی The Fall of the Dungeon Guardians,دانلود ترینر رایگان بازی استراتژیک,بازی جدید برای PC

دانلود بازی کامپیوتر The Fall of the Dungeon Guardians,تمامی رمزهای بازی The Fall of the Dungeon Guardians,دانلود ترینر رایگان بازی استراتژیک,بازی جدید برای PC

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی The Fall of the Dungeon Guardians
خلاصه داستان :

 The Fall of the Dungeon Guardians عنوان بازي جديدي در ژانر Strategy و RPG براي PC بوده که در سال 2015، شرکت Mana Games آن را عرضه کرده است اکنون سایت TCGAMES ترینر جدید و سالم این بازی که توسط DEViATTED برای ورژن V1.0 منتشر شده را براتون آماده دانلود کرده برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید.

 

 

  ترینر بازی The Fall of the Dungeon Guardians

 

The Fall of the Dungeon Guardians عنوان بازي جديدي در ژانر Strategy و RPG براي PC بوده که در سال 2015، شرکت Mana Games آن را عرضه کرده است. در سياه چالي پر از زندانيان خطرناک، به عنوان نگهبان استخدام شده ايد. وظيفه تان در اين زندان، جلوگيري از شورش زندانيان مي باشد. آنان دست به هر کار مي زنند تا از اين مخمصه خلاص شوند. شما نبايد به اين افراد اجازه بدهيد تا حتي از سلولشان نيز به بيرون بيايند. چه برسد به اين که با ساير زندانيان متحد شوند.

 

 

حداقل سيستم مورد نياز :

OS: Windows 10/8/7/Vista/XP

Processor: 2 Ghz

Memory: 3 GB RAM

Graphics: Shader Model 3.0 GPU ; NVidia GeForce

GTX 260 (2008) or GT 730 (2014), AMD Radeon HD 5670 (2009) or HD7570 (2012) ; the game may run with less good 3D cards, but you’ll have to lower the view distance and the rendering quality

DirectX: Version 9.0

Hard Drive: 1 GB available space

Additional Notes: IGPs are not supported ; the game

runs on Intel HD5000 but the framerate is around 20-30 fps even on minimum settings

 

سيستم پيشنهادي :

OS: Windows 10/8/7

Processor: 3 Ghz

Memory: 4 GB RAM

(Graphics: Shader Model 3.0 GPU ; NVidia GeForce GTX 760 (2013) or AMD Radeon HD 7950 (2012

DirectX: Version 11

Hard Drive: 1 GB available space

 

 

 آموزش استفاده از ترينر DEViATTED ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روی F1 کلیک کنید تا ترینر فعال شود حال بروی F2 تا F4 کلیک کنید تا رمزها فعال شود در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید.

 

 نام فايل :
The Fall of the Dungeon Guardians (+2 Trainer) DEViATTED
سايز فايل :
MB 1.55
رمز فايل : 
   www.tcgames.ir   

دانلود DOWNLOAD

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 837

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان