تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

کدهای تقلب بازی The Long Dark,دانلود ترینر و رمزهای بازی

دانلود The Long Dark,ترینر و رمز بازی The Long Dark,دانلود ترینر بازی The Long Dark با لینک مستقیم,دانلود لینک مستقیم بازی The Long Dark,راهنمای کامل بازی ها

دانلود The Long Dark,ترینر و رمز بازی The Long Dark,دانلود ترینر بازی The Long Dark با لینک مستقیم,دانلود لینک مستقیم بازی The Long Dark,راهنمای کامل بازی ها

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی The Long Dark
خلاصه داستان :

The Long Dark Alpha بازي جديدي در سبک ماجرايي مي باشد که در سال 2014 براي پلتفرم کامپيوتر عرضه شده است بعد انتشار این بازی ترینر این بازی هم توسط گروه MrAntiFun منتشر کرده است هم اکنون میتوانید این ترینر را از سایت تی سی گیمز دانلود کنید و منتظر آپدیت های جدید ما باشید.

 

ترینر بازی The Long Dark

 

The Long Dark Alpha بازي جديدي در سبک ماجرايي مي باشد که در سال 2014 براي پلتفرم کامپيوتر عرضه شده است . شفق در آسمان مي درخشد و قدرت تکنولوژي بشريت را فرا گرفته است. با يک نوع آخرالزمان روبرو هستيم که طبيعت در دستان تکنولوژي افتاده است. مواد غذايي دچار کمبود شده است و زمستان سرد در نيز در حال رسيدن است. شما در يک بازي اشکن اول شخص به داستان بازي ما قدم مي گذاريد و با گيم پلي جذاب بازي به کم کردن محدوديت هاي اتفاق افتاده خواهيد پرداخت.
بقاي شما مهمترين هدف شما قبل از هر چيزي خواهد بود. امکان کاوش داستان گونه در بازي وجود داشته و نجات زندگي انسان ها از قطحي اتفاق افتاده هذف مهمي خواهد بود.

 

 آموزش استفاده از ترينر  MrAntiFun: ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روي F1 کليک کنيد تا ترینر فعال بشه و در آخر بر روي کليد هاي F2 تا F12 کليک کنيد در صورت صحيح کردن رمزها فعال می شوند.

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید در صورت موجود نبودن ترینر با ورژن مورد نظرتون به ما اطلاع بدیت تا در اسرع وقت قرار بدیم.

 آموزش مشخص شدن ورژن بازیها + فیلم آموزش 

 

 

نام فايل : The Long Dark Trainer +12 v1.37 MrAntiFun

حجم فايل : KB 685

رمز فايل : www.tcgames.ir

 دانلود DOWNLOAD

 

نام فايل : The Long Dark V1.52 Trainer +9 MrAntiFun

حجم فايل : MB 4.30

رمز فايل : www.tcgames.ir

 دانلود DOWNLOAD

 

 

نام فايل : The Long Dark V2.64 Trainer +10 MrAntiFun

حجم فايل : MB 4.30

رمز فايل : www.tcgames.ir

 دانلود DOWNLOAD

 

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 520

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان