تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings Battle for Middle Earth

دورودبه کاربران تی سی گیمز ترینر سالم و معتبر بازی ارباب حلقه ها جنگ سرزمین میانی ۱ The Lord of the Rings Battle for Middle Earth که توسط  HOODLUM برای ورژن v---- بازی منتشر شده را براتون آماده د

دورودبه کاربران تی سی گیمز ترینر سالم و معتبر بازی ارباب حلقه ها جنگ سرزمین میانی ۱ The Lord of the Rings Battle for Middle Earth که توسط  HOODLUM برای ورژن v---- بازی منتشر شده را براتون آماده د

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings Battle for Middle Earth
خلاصه داستان :

دورودبه کاربران تی سی گیمز ترینر سالم و معتبر بازی ارباب حلقه ها جنگ سرزمین میانی ۱ The Lord of the Rings Battle for Middle Earth که توسط  HOODLUM برای ورژن v---- بازی منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید.

 

ترینر بازی The Lord of the Rings Battle for Middle Earth

 The Lord of the Rings Battle for Middle Earth يک بازي جديد در سبک استراتژيک است که در سال 2004توسط EA Los Angeles ساخته و توسط EA Games براي پلتفرم کامپيوتر عرضه شده است . معمولا عناويني که بر اساس فيلم ها ساخته ميشوند زياد خوب از آب در نمي آيند ولي يک تعداد از آنها هستند که همه اندازه فيلم اصلي هستند که The Lord of the Rings Battle for Middle Earth از آن دسته از بازي هايي است که اگر شما فيلم ارباب حلقه ها را ديده باشيد ميفهميد که به چه اندازه بزرگ و محبوب است. از ارباب حلقه ها تاکنون دو نسخه منتشر شده است و طرفداران زيادي را جذب خود کرده است. اين نسخه بر اساس کتاب و فيلم سينمايي ارباب حلقه ها ساخته شده است تا را شما بيشتر درگير جنگ کند.
شما در بازي The Lord of the Rings Battle for Middle Earth کنترل الف ها، دورف ها و گاندورها را بر عهده داريد و براي حمع آوري ارتش در جاي بنام Rivendell جمع شده ايد تا ارتش خود را آماده کنيد و به جنگ با دشمنانتان برويد. نيروهاي تاريکي گابلين ها, موردو و آيزن گاردها هستند که در قلعه تاريکي مستقر شده اند و در حال جمع آوري ارتش بزرگي هستند. بازي بيشتر بر روي الف ها و گابلين ها تمرکز کرده است و جنگ اصلي که بر سر يک حلقه است که در دستان روشنايي قرار دارد و تاريکي ميخواهد حلفه را بگيرد و جهان را به تاريکي ببرد. استراتژي هاي خود را براي يک جنگ تمام عيار آماده کرده ايد؟.

 

حداقل سيستم مورد نياز :
Windows XP
CPU: 1.3 Ghz equivalent or higher processor
RAM: 256 MB of system RAM
??? MB of system RAM for online play with 3 or more players
Hard disk: 4 GB free hard disk space
CD-ROM: 16x speed or faster
Graphics card: Video card with 32 MB or more memory and one of these chipsets is required: NVIDIA GeForce 2 GTS or greater, ATI Radeon 7500 or greater

سيستم پيشنهادي :
CPU: 2.0 Ghz Intel CPU or equivalent processor
RAM: 1GB of system RAM
Graphics card: NVIDIA 6600 or 6800 Ultra or 7800 GT or GTX

 

 آموزش استفاده از ترينر  HOODLUM: ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روي کليد هاي F1 تا F8 کليک کنيد در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

 آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun :  ترينر را اجرا کنيد و بدون اینکه ترینر را ببندیت بازی را اجرا کنید ، در حال بازی بروی کلمه F1 در صفحه کلید کلیک کنید تا ترینر فعال شود حال بروی F2 تا F5 کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کنند.

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید در صورت موجود نبودن ترینر با ورژن مورد نظرتون به ما اطلاع بدیت تا در اسرع وقت قرار بدیم.

 آموزش مشخص شدن ورژن بازیها + فیلم آموزش 

 

نام فايل : The Lord of the Rings Battle for Middle Earth (+8 Trainer) HOODLUM

حجم فايل : KB 40

رمز فايل : www.tcgames.rozfa.com

 دانلود DOWNLOAD

 

نام فايل : The Lord Of The Rings The Battle for Middle-Earth V1.03 Trainer +4 MrAntiFun

حجم فايل : MB 4

رمز فايل : www.tcgames.ir

 دانلود DOWNLOAD

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 456

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان