تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر سالم بازی Settlers 5 Heritage of Kings

رمز بازی Settlers Heritage of Kings,دانلود بازی گم حجم بازی Settlers 5 Heritage of Kings,ترینر Settlers Heritage of Kings,آموزش استفاده از ترینر بازی,ترینر,بازی

رمز بازی Settlers Heritage of Kings,دانلود بازی گم حجم بازی Settlers 5 Heritage of Kings,ترینر Settlers Heritage of Kings,آموزش استفاده از ترینر بازی,ترینر,بازی

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر بازی The Settlers 5 Heritage of Kings
خلاصه داستان : ترینر سالم و تست شده بازی مهاجران 5 میراث پادشاهان The Settlers 5 Heritage of Kings که توسط گروه Pizzadox برای ورژن v1.1,v1.05,v1.06 منتشر شده را براتون آماده دانلود کردم برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید.

 

 

ترینر بازی The Settlers 5 Heritage of Kings

 

 

 The Settlers Heritage of Kings که به صورت غيررسمي به عنوان مهاجران The Settlers Vهم شناخته ميشود بازي سبک real-time strategy است که براي ويندوز توسط Blue Byte Software توسعه يافته و يوبي سافت در سال  اين بازي را منتشر کرده. اين عنوان قسمت پنجم سري Settlers است ، بازي مهاجران: ميراث پادشاهان بيان کننده داستان شاهزاده جوان داريو است که کنترل ميخواهد کنترل تاج و تخت پدر مرده خود را از Mordred شرور دوباره پس بگيرد.تقسيم پادشاهي به استان هاي مستقل بعد از مرگ پادشاه وظيفه او را دشوارتر ساخت ، بنابراين بايد داريو و دوستان وي سرزمين هاي خود را به حالت متحد سابق و قبل از تسلط نيرو هاي Mordred در بياورند.

سيستم موردنياز:
CPU:1 GHz CPU
Memory:256 MB RAM
Hard drive:1.5 GB HDD
Graphics:compatible 32MB VGA DX9

 

آموزش استفاده از ترينر  Pizzadox: ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روي کليد هاي Shift+1 تا Shift+5 کليک کنيد در صورت صحيح وارد کردن ، رمزها فعال می شوند.

توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید.

 


 
 نام فايل :
The Settlers 5 Heritage of Kings v1.1,v1.05,v1.06 (+5 Trainer)Pizzadox
سايز فايل :
KB 127
رمز فايل :
   www.tcgames.ir  
دانلود DOWNLOAD

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 564

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان