تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر سالم بازی Binary Domain | تی سی گیمز

رمزهای تقلب بازی Binary Domain , ترینر رایگان بازی Binary Domain , چیت بازی Binary Domain , علت اجرا نشدن بازی Binary Domain , دانلود بازی ,

رمزهای تقلب بازی Binary Domain , ترینر رایگان بازی Binary Domain , چیت بازی Binary Domain , علت اجرا نشدن بازی Binary Domain , دانلود بازی ,

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر جدید بازی Binary Domain
خلاصه داستان :

ترینر و رمزهای بازی Binary Domain توسط MrAntiFun ساخته و منتشر شده که برای دانلود و آموزش استفاده از این ترینر در ادامه همراه ما باشید.

 

ترینر جدید بازی Binary Domain

 

 

Binary Domain يک اکشن سوم-شخص استاندارد است شما بايد کنترل شهر مدرن توکيو در سال 2080 را از دست ربات ها پس بگيريد. اين داستان زماني آغاز مي شود که Dan Marshal و تيمش براي در دست گرفتن کنترل ربات ها فرستاده مي شوند و آنها کم کم در اين جامع نفوذ کرده و به صورت نامحسوسي بر اين جامعه رباتيک غلبه مي کنند . بازيکنان بايد مبارزه در مکان هاي متروکه شهر، يک تيم نجات بين المللي را کنترل کنند.

 

حداقل سيستم مورد نياز :

OS : Windows XP/Vista/7

CPU : Intel Core 2 Duo @ 2.66 GHz or AMD equivalent

RAM : 2GB RAM (XP)/3GB RAM (Windows 7 / Vista

Graphic : NVIDIA GeForce GT220 (512MB) / ATI Radeon HD 2600 XT (512MB

HDD : 8 GB Free

 

 آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun :  ترينر را اجرا کنيد و بدون اینکه ترینر را ببندیت بازی را اجرا کنید ، در حال بازی بروی F1 تا F4 کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کنند.

 توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

 نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید در صورت موجود نبودن ترینر با ورژن مورد نظرتون به ما اطلاع بدیت تا در اسرع وقت قرار بدیم.

 آموزش مشخص شدن ورژن بازیها + فیلم آموزش 

 

نام فايل : Binary Domain V12.28.2016 Trainer +4 MrAntiFun

حجم فايل : MB 4.35

رمز فايل : www.tcgames.ir

 دانلود DOWNLOAD 

 

 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 1551

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان