تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر جدید بازی Kickass 2 | تی سی گیمز

Kickass 2 Trainer,کدهای تقلب بازی Kickass 2,چیت بازی Kickass 2,نسوز کننده بازی Kickass 2,بی نهایت کردن خون و مهمات برای بازی Kickass 2,

Kickass 2 Trainer,کدهای تقلب بازی Kickass 2,چیت بازی Kickass 2,نسوز کننده بازی Kickass 2,بی نهایت کردن خون و مهمات برای بازی Kickass 2,

جدید ترین مطالب سایت

Last posts

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود ترینر سالم بازی Kickass 2
خلاصه داستان :

 سایت تی سی گیمز ترینر جدید و سالم بازی کيک-اس 2 گلوله‌ها به ديوار Kick-Ass 2 را که توسط MrAntiFun برای ورژن V1.00 منتشر شده را براتون آماده دانلود کرده برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید. 

 

 ترینر سالم بازی Kickass 2

 

Kick-Ass 2 نام بازي جديد و ساخته شده در سال 2014 به دست کمپاني Freedom Factory Studios براي PC است که موفقيت نسخه قبلي باعث طراحي و انتشار آن شده است. Kick-Ass, Hit-Girl و Big Daddy سخ شخصيت و قهرماني هستند که امکان انتخاب آن ها در ابتداي بازي براي شروع وجود دارد. هر يک از آن ها داراي ويژگي ها و مهارت هاي مخصوصي در مبارزات هستند که کاربر بايد بر اساس علائق خود، يکي را برگزيند. پس از انتخاب کاراکتر وارد محيط مبارزه مي شويد و با دشمن هاي فرضي براي آموختن مهارت هاي اوليه به مبارزه مي پردازيد. پس از اين که حرکات لازم را براي داشتن يک مبارزه خوب در بازي Kick-Ass 2 فرا گرفتيد، دشمنان يکي پس از ديگري بر روي شما هجوم مي آورند و به هر نحوي که شده قصد دارند تا ضربات محکمي را وارد کنند.

 

 

آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روی کلید F1 کليک کنيد تا ترینر فعال شود حال بروی کلیدهای F2,F3,F4 کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید.

 

 نام فايل :
Kickass 2 V1.00 Trainer +3  MrAntiFun
سايز فايل :
MB 4.20
رمز فايل : 
   www.tcgames.ir   
دانلود DOWNLOAD 

توضیحات / دانلود گزارش کد : 738

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان