تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها

http://www.tcgames.ir/

دانلود ترینر جدید بازی Kickass 2 | تی سی گیمز

Kickass 2 Trainer,کدهای تقلب بازی Kickass 2,چیت بازی Kickass 2,نسوز کننده بازی Kickass 2,بی نهایت کردن خون و مهمات برای بازی Kickass 2,

دانلود ترینر جدید بازی Kickass 2 | تی سی گیمز

Kickass 2 Trainer,کدهای تقلب بازی Kickass 2,چیت بازی Kickass 2,نسوز کننده بازی Kickass 2,بی نهایت کردن خون و مهمات برای بازی Kickass 2,

جدیدترین ویدیو ها در آپارات گزارش کد : [تریلر بازی]
دانلود ترینر سالم بازی Kickass 2
توضیحات :

 سایت تی سی گیمز ترینر جدید و سالم بازی کيک-اس 2 گلوله‌ها به ديوار Kick-Ass 2 را که توسط MrAntiFun برای ورژن V1.00 منتشر شده را براتون آماده دانلود کرده برای آموزش و دانلود به پایین بروید و منتظر آپدیتهای جدید باشید. 

 

 ترینر سالم بازی Kickass 2

 

Kick-Ass 2 نام بازي جديد و ساخته شده در سال 2014 به دست کمپاني Freedom Factory Studios براي PC است که موفقيت نسخه قبلي باعث طراحي و انتشار آن شده است. Kick-Ass, Hit-Girl و Big Daddy سخ شخصيت و قهرماني هستند که امکان انتخاب آن ها در ابتداي بازي براي شروع وجود دارد. هر يک از آن ها داراي ويژگي ها و مهارت هاي مخصوصي در مبارزات هستند که کاربر بايد بر اساس علائق خود، يکي را برگزيند. پس از انتخاب کاراکتر وارد محيط مبارزه مي شويد و با دشمن هاي فرضي براي آموختن مهارت هاي اوليه به مبارزه مي پردازيد. پس از اين که حرکات لازم را براي داشتن يک مبارزه خوب در بازي Kick-Ass 2 فرا گرفتيد، دشمنان يکي پس از ديگري بر روي شما هجوم مي آورند و به هر نحوي که شده قصد دارند تا ضربات محکمي را وارد کنند.

 

 

آموزش استفاده از ترينر MrAntiFun ترينر را اجرا کنيد و سپس در حال بازي بر روی کلید F1 کليک کنيد تا ترینر فعال شود حال بروی کلیدهای F2,F3,F4 کلیک کنید تا رمزها فعال شوند در صورت صحيح وارد کردن رمزها عمل مي کند.

توجه : نرم افزار آنتي ويروس شما ممکن است ترينر ها را به عنوان نرم افزارهاي مخرب (ويروس ها، کرم ها، تروجان ها، رباتها و غيره) را تشخيص دهد. لطفا قبل از استفاده از ترينرها آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

نکته : دوستان خوبم همه این ترینرها با ورژن های خاص خود بازی میباشند در صورت عمل نکردن یکی از ترینرها لطفا ترینر مناسب با ورژن خود بازیتان را که در سایت موجود میباشد را دانلود کنید. برای آموزش تعیین نوع ورژن بازی کلیک کنید.

 

 نام فايل :
Kickass 2 V1.00 Trainer +3  MrAntiFun
سايز فايل :
MB 4.20
رمز فايل : 
   www.tcgames.ir   
دانلود DOWNLOAD 
اگه عکس ها لود نشدن يا لينک دانلود خراب بود يا هر مشکلی تو اين پست بود از پايين به ما اطلاع دهيد
فقط کافيست کد امنيتی زير رو وارد کنيد و بعد روی گزينه گزارش خرابی کليک کنيد تا خرابی برای ما ارسال شودسیو گیم بازی ها

جدیدترین سیو و مود بازی ها

کرک و فیکس بازی ها

جدیدترین کرک و فیکس بازی ها

رفع ارور و مشکلات بازی ها

آموزش و راهنمای کامل بازی ها